همه محصولات
کلید واژه ها [ high precision linear voice coil motor ] همخوانی داشتن 226 محصولات.
موتورهای ارتعاش ریز انعطاف پذیر برای سیستم های انتقال و تغذیه با فرکانس بالا
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| مدل: | VCAZ0010-0020-00A |
| تعداد لهستانی ها: | 10 |
موتور ویبره فرکانس بالا 25 ولت برای رباتهای آندوسکوپی
| نوع موتور: | موتورهای ویبره |
|---|---|
| نیروی اوج: | 20.5 N |
| اندازه: | 10mm x 10mm x 3mm |
اکتور خطی آلیاژ آلومینیوم با دقت موقعیت بندی بالا اکتور مستطیل
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
موتورهای ارتعاش با سرعت بالا و دقت بالا برای تجهیزات نیمه هادی
| نوع موتور: | موتورهای ویبره |
|---|---|
| نیروی اوج: | 10N |
| مشخصات مدل: | VCZA0010-0020-00A |
موتورهای ارتعاش با سرعت بالا برای اتوماسیون الکترونیک 3C
| نوع موتور: | موتورهای ویبره |
|---|---|
| نیروی اوج: | 4.2N |
| مشخصات مدل: | VCZA0010-0020-00A |
موتورهای ارتعاش سری VCAZ برای تراز بینایی و سیستم های موقعیت دهی نوری
| نوع موتور: | موتورهای ویبره |
|---|---|
| نیروی اوج: | 20.5 N |
| مشخصات مدل: | VCZA0020-0040-00A |

