همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial miniature vibrating motors ] همخوانی داشتن 125 محصولات.
آهنربا دائمی با دقت بالا برای دریچه های فشار بزرگ
| شماره مدل: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| اوج نیروی (N): | 30N |
| نیروی مستمر: | 7.2N |
واکنش فرکانس بالا روتاری کویل صدا 0.84N.M روتاری کویل حرکت
| دقت: | 0.05 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ: | 6.3 ولت |
| نوع: | موتور روتاری |
39mm سیم سرب به طور کامل محوطه شده صدا کویل اکتور 26 ولت میکرو صدا کویل اکتور
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
کارگردانی کویل صدای چرخشی با دقت بالا 20 درجه ضربه حرکت کویل کارگردانی
| سر و صدا: | کم |
|---|---|
| قدرت: | 2 وات |
| گشتاور: | 0.77N.m |
2.6N محرک عملکرد بالا محرک سرعت بالا با پارامترهای کنترل پیشرفته
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

