همه محصولات
کلید واژه ها [ vcm ] همخوانی داشتن 112 محصولات.
اجاق دهنده خطی کمپکت و سرعت بالا موتور Vcm
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
آلومینیوم آلیاژ به طور کامل محصور صدا کویل کنترلر 50mm سیم سرب VCM موتور
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
VCAB سری خطی صدای کویل قدرت بالا خروجی VCM موتور کم سر و صدا کارایی بالا
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
محرک خطی کوچک VCM با دقت بالا برای تمرکز دوربین های تلفن همراه
| مواد محفظه موتور: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| درخواست: | دستگاه های اصلی توخالی |
| سکته کامل: | 20 میلی متر |
موتورهای کم سر و صدا سبک وزن سری VCAR برای صنعت نیمه هادی
| سکته: | کوتاه |
|---|---|
| نوع کویل: | چند لایه |
| قطعنامه: | بالا |
موتور سیمپیچ صوتی میکرو با دقت بالا برای تجهیزات تست
| سکته مغزی: | 6.2 میلی متر |
|---|---|
| مدل: | VCAR0015-0062-00A |
| نیروی اوج: | 15N |
11 ولت 90 درجه ضربه موتور وزن سبک چرخش موتور سیم پیچ صدا برای کنترل دقیق
| وزن: | 18 گرم |
|---|---|
| طول: | ۷۰ میلی متر |
| ولتاژ: | 11 ولت |
موتور چرخش دقیق صدا، موتور ریز خطی برای تجهیزات اتوماسیون
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، خودرو، پزشکی، نیمه هادی، هوافضا، کنترل سوپاپ، پلت فرم ارتعاش و صنعت اتوماسیون. |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای کویل صدا مستطیل با فرکانس بالا برای استفاده در تجهیزات اتوماسیون
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور ماکرو مگنت دائمی موتور خطی ساختگی در شیفت صدا برای صنعت نیمه هادی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |

