همه محصولات
کلید واژه ها [ vcm voice coil motor ] همخوانی داشتن 112 محصولات.
موتور سیمپیچ صوتی چرخشی با موقعیتیابی دقیق میکرو برای بازوهای رباتیک
| وزن: | 21.5 گرم |
|---|---|
| طول: | 60 میلی متر |
| ولتاژ: | 15.5 ولت |
ماژول موتور کویل صوتی با پاسخ کوتاه بدون اثر فشرده VCM
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |
| نوع: | میکرو موتور |
4.9A موتور کویل صدای کوچک بدون آهن VCM اکتواتور ویژگی های قدرت خوب
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور چرخ دار 90 درجه با دقت بالا برای سیستم های اسکن
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل: | VARS0017-090-00A |
| سرعت: | سرعت متغیر |
موتورهای کویل صوتی سری VCAR با فرکانس بالا برای تصویربرداری پزشکی
| سکته مغزی: | 56.3 میلی متر |
|---|---|
| مدل: | VCAR0087-0563-00A |
| نیروی اوج: | 87N |
دقيقي بالا 0.05mm موتور کویل صدا Dc خطي محرک برای اتوماسیون صنعتی
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
موتورهای کنسول صوتی سری VCAR با دقت بالا برای تجهیزات اتوماسیون
| سکته مغزی: | 11.2 میلی متر |
|---|---|
| مدل: | VCAR0262-0112-00A |
| نیروی اوج: | 262N |
11 ولت 90 درجه ضربه موتور وزن سبک چرخش موتور سیم پیچ صدا برای کنترل دقیق
| وزن: | 18 گرم |
|---|---|
| طول: | ۷۰ میلی متر |
| ولتاژ: | 11 ولت |
0.84N.M Torque Peak Motor برای تکنولوژی های لیزر
| زندگی: | ≥10000 ساعت |
|---|---|
| ولتاژ: | 6.3 ولت |
| دقت: | 0.05 میلی متر |

