همه محصولات
کلید واژه ها [ custom fully house voice coil actuator ] همخوانی داشتن 8 محصولات.
کارگروه صداي کاملاً سفارشي با فرکانس بالا
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
حساسیت بالا به طور کامل در خانه صدا کویل اکتور وزن سبک VCM صدا کویل موتور
| وزن: | نور |
|---|---|
| طول عمر: | 100 میلیون بار |
| شماره دسته: | YET-YQDJ64 |
آهنربا دائمی با دقت بالا برای دریچه های فشار بزرگ
| شماره مدل: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| اوج نیروی (N): | 30N |
| نیروی مستمر: | 7.2N |
7.2mm کامل خانه صدا کویل اکتواتور خطی صدا کویل موتور محرک خطی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
445N درایور کویل صوتی کل خانه درایور موتور کویل صوتی نوسان برای اسکن لیزر
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، ربات، پهپاد، دستگاه تنفس مصنوعی، اپتیک، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای DC با دقت بالا و موتورهای کویل صوتی برای سیستم های قطعات مکانیکی
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
|---|---|
| تایپ کنید: | میکرو موتور |
| گشتاور: | درخواست ها |
موتور کوچک با فرکانس بالا با دقت بالا و یک دستگاه فعال سازی صدا برای چاپگرهای سه بعدی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAH0013-0070-00A |
| نیروی مستمر: | 4.2N |
موتور ماکرو مگنت دائمی موتور خطی ساختگی در شیفت صدا برای صنعت نیمه هادی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
1

