همه محصولات
کلید واژه ها [ linear voice coil actuator low noise ] همخوانی داشتن 93 محصولات.
تجهیزات آزمایش پزشکی به طور کامل در خانه صدا کویل اکتواتور فرکانس بالا موتور کویل صدا
| استفاده: | قایق، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |
|---|---|
| نوع: | میکرو موتور |
| گشتاور: | درخواست ها |
6N Peak Force Linear Electric Actuator با دقت موقعیت گذاری بالا
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
طول ضربه 75mm موتور خطی اکتور آلومینیوم آلیاژ خطی موتور کویل صدا
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
قدرت بارگذاری بالا موتورهای خطی صدا کویل دقت بالا برای صنعت اتوماسیون
| قطعنامه: | بالا |
|---|---|
| نوع محصول: | موتور کویل صوتی خطی با شفت |
| قدرت نامی: | 2500 نیوتن |
مرحله موتور کویل صدا با فرکانس بالا سرعت پایین DC مرحله نوری خطی موتور
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، ربات، پهپاد، دستگاه تنفس مصنوعی، اپتیک، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور تنفسی موتور بازخورد خفشی 2.5A VCM Voice Coil Actuator
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای خط خطی با سر و صدای سبک با خطی بودن بالا با سر و صدای کم برای صنعت اتوماسیون
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
موتور سیمپیچ صوتی چرخشی با موقعیتیابی دقیق میکرو برای بازوهای رباتیک
| وزن: | 21.5 گرم |
|---|---|
| طول: | 60 میلی متر |
| ولتاژ: | 15.5 ولت |
موتورهای الکتریکی با شتاب بالا و جرم کم و حرکت کنترلر کویل مینی فلت
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه ن |
| نوع: | میکرو موتور |
محرک سیم پیچ صدای خطی بدون اصطکاک و طول عمر برای ابزار دقیق پزشکی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0035-0105-00A |
| وزن (گرم): | 91 |

