همه محصولات
کلید واژه ها [ linear voice coil actuator low noise ] همخوانی داشتن 93 محصولات.
X-Y Motion Flat Type Linear Voice Coil Actuator Low Noise Micro Voice Coil Actuator با حرکت کم و با صدای کم
| استفاده: | قایق، خودرو، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
|---|---|
| نوع: | سروو موتور |
| ساخت و ساز: | آهنربای دائمی |
محرک خطی کم سر و صدا خطی خطی با دقت موقعیت گذاری بالا
| Stroke Length: | 6.8mm |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Positioning Accuracy: | High |
24 ولت خطی ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
16mm ضربه خطی صدا کویل محرک VCAP سری خطی صدا کویل موتور
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
اجاق دهنده خطی کمپکت و سرعت بالا موتور Vcm
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
موتورهای الکتریکی DC فلت
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
|---|---|
| نوع: | میکرو موتور |
| گشتاور: | درخواست ها |
XY محور خطی صدا کویل اکتواتور موتورهای مسطح برای صنعت ابزار ماشین آلات میکرو
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل: | VCAP0030-0200-00A |
| استفاده: | قایق، ماشین، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
نیروی بالا 6.8mm خطی ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ بلند مدت
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
موتور خطی صدا با دقت بالا و کم سر و صدا VCAH
| خروجی نیرو: | بالا |
|---|---|
| قدرت نامی: | 2500 نیوتن |
| محدوده فعلی: | 4.2A |

