همه محصولات
کلید واژه ها [ high performance motor camera precision ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
موتور کویل صدا متناوب با فرکانس بالا برای تجهیزات صوتی
| بسته بندی: | در کارتن |
|---|---|
| مواد مغناطیسی: | نئودیمیم |
| دقت: | 0.05 میلی متر |
موتورهای خطی کاملاً بسته شده برای تجهیزات نیمه هادی
| نیروی مستمر: | 4.2N |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ: | 26.6 ولت |
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
موتورهای کویل صوتی ارتعاش فرکانس بالا برای سیستم های بینایی رباتیک
| نوع موتور: | موتورهای ویبره |
|---|---|
| اوج نیروی: | 20.5 N |
| اندازه: | 10mm x 10mm x 3mm |
موتور پیچ صدا چرخشی با دقت بالا برای تغذیه انبوه میکرو نیمه هادی
| وزن: | 50.4 گرم |
|---|---|
| طول: | 75 میلی متر |
| ولتاژ: | 6.3 ولت |
موتور موتور ولتاژ صدا VCM با پاسخ بالا برای پلت فرم میکروسکوپ ارتعاش
| نوع: | موتور سیم پیچ صدای خطی |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAR0014-0250-00A |
| اوج نیروی: | 14N |
ماژول موتور سیمپیچ صوتی با سرعت بالا برای فوکوس و اسکن میکروسکوپ
| سرعت (RPM): | با سرعت زیاد |
|---|---|
| ساخت و ساز: | آهنربای دائمی |
| پروتکل ارتباطی: | Modbus ، Profibus ، Profinet |
موتورهای ارتعاش صنعتی کوچک موتورهای ارتعاش با کارایی بالا سری VCAZ
| Current: | Low Current |
|---|---|
| Peak force(N): | 20.5 |
| Temperature: | High Temperature |
محرک الکتریکی خطی با فرکانس بالا محرک مستطیل
| شماره مدل: | VCAS0002-0498-00A |
|---|---|
| اندازه: | 80 میلی متر |
| اوج نیروی: | 2.1N |
موتور خطی با کیفیت بالا با سیم کشی برای اتوماسیون صنعتی
| نوع محصول: | موتور کویل صوتی خطی با شفت |
|---|---|
| تکرار: | بالا |
| سرعت نامی: | 100 هرتز (RPM) |
موقعیت دادن با دقت بالا و واکنش بالا موتور چرخش صدا برای اسکن نوری
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| درخواست: | محصول اتوماتیک |
| ولتاژ: | 6.7 ولت |

