همه محصولات
کلید واژه ها [ high performance motor camera precision ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
Hiah استقرار خطی موتور کویل صدا برای سیستم های تمرکز خودکار دوربین با سرعت بالا
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0040-00A |
| وزن (گرم): | 46.5 |
دقيقي بالا 0.05mm موتور کویل صدا Dc خطي محرک برای اتوماسیون صنعتی
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
موتور کویل صوتی VCM با دقت بالا و وزن سبک برای زمینه هواپیمایی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور ماکرو مگنت دائمی موتور خطی ساختگی در شیفت صدا برای صنعت نیمه هادی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
وزن سبک واکنش بالا هول کور موتور صدا موتورهای کویل برای سیستم های تصویربرداری بصری
| مدل محصول: | VCAD0120-0200-00A |
|---|---|
| سکته کامل: | 20 میلی متر |
| ولتاژ: | 78 ولت |
موتور ولگرد صوتی VCM با پاسخ بالا و دقت موقعیت گذاری بالا ولگرد صوتی
| وزن: | نور |
|---|---|
| قدرت: | 2500 نیوتن |
| ولتاژ: | دی سی |
موتور 6mm Travel Voice Coil High Precision Magnetic Drive Motor (موتور 6 میلی متری که با صدای مسافرت در حال حرکت است)
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پروژه نوری، تجهیزات لیزر، نیمه هادی |
| نوع: | میکرو موتور |
آلومینیوم آلیاژ به طور کامل محصور صدا کویل کنترلر 50mm سیم سرب VCM موتور
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
موتور کویل صدا با هسته توخالی برای موقعیت و اندازه گیری اسکن نوری
| نیروی پیوسته (N): | 53N |
|---|---|
| جریان: | 2.5A |
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |

