همه محصولات
کلید واژه ها [ linear voice coil actuator low noise ] همخوانی داشتن 93 محصولات.
موقعیت بسیار دقیق زاویه معلق موتورهای چرخشی کویل صدا برای آینه های سریع
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم |
|---|---|
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
| مدل محصول: | VARS0022-032-00A |
موتور سیمپیچ صوتی خطی با نویز کم و پایداری بالا برای اسکنرهای پزشکی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن (گرم): | 177 |
موتور سیمپیچ صوتی خطی با دقت پاسخ بالا برای کنترل ریزحرکت نیمهرسانا
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0262-0112-00A |
| وزن (گرم): | 285 |
عامل خطی با طناب صدا با فرکانس بالا برای تمرکز دوربین
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
وزن سبک موتور خطی کوچک با عملکرد بالا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
2.6N محرک عملکرد بالا محرک سرعت بالا با پارامترهای کنترل پیشرفته
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
موتور سرو خطی بدون آهن موتور مستقیم خطی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| اوج نیروی (N):: | 240 |
| حداکثر جریان (آمپر):: | 4.8 |
اکتور خطی آلیاژ آلومینیوم با دقت موقعیت بندی بالا اکتور مستطیل
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
محرک خطی کوچک VCM با دقت بالا برای تمرکز دوربین های تلفن همراه
| مواد محفظه موتور: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| درخواست: | دستگاه های اصلی توخالی |
| سکته کامل: | 20 میلی متر |

