همه محصولات
کلید واژه ها [ robot direct drive linear motor ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
شور کم عملکرد بالا اکتواتور خطی موتور کویل صدا برای کمک های اولیه پزشکی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | سروو موتور |
موتور ولول صدا VCM برای کنترل شیر
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای ارتعاش با کیفیت بالا برای سیستم های موقعیت گیری خودکار
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای کویل صوتی سیلندری DC کوچک برای سیستم های نوری
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک، لنز نوری، تجهیزا |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای سرعتی خطی سرعت بالا موتورهای سرعتی چرخش صدا برای نصب کننده ها
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
|---|---|
| شماره مدل: | VARS0706-014-00A |
| حداکثر سفر (میلی متر): | 14 |
ماژول موتور سیمپیچ صوتی با سرعت بالا برای فوکوس و اسکن میکروسکوپ
| سرعت (RPM): | با سرعت زیاد |
|---|---|
| ساخت و ساز: | آهنربای دائمی |
| پروتکل ارتباطی: | Modbus ، Profibus ، Profinet |
موتور موتور ولتاژ صدا VCM با پاسخ بالا برای پلت فرم میکروسکوپ ارتعاش
| نوع: | موتور سیم پیچ صدای خطی |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAR0014-0250-00A |
| اوج نیروی: | 14N |
موتورهای ارتعاش ریز انعطاف پذیر برای سیستم های انتقال و تغذیه با فرکانس بالا
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| مدل: | VCAZ0010-0020-00A |
| تعداد لهستانی ها: | 10 |
محرک خطی کوچک VCM با دقت بالا برای تمرکز دوربین های تلفن همراه
| مواد محفظه موتور: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| درخواست: | دستگاه های اصلی توخالی |
| سکته کامل: | 20 میلی متر |
موتور چرخنده صدا با گشتاور بالا موتور الکترومغناطیسی کوچک برای کنترل کننده پرواز
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | میکرو موتور |

