همه محصولات
کلید واژه ها [ robot direct drive linear motor ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
پاسخ فرکانس بالا 6.9A VCM موتور کویل صوتی موتور مایکرو مستقیم
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پروژه نوری، تجهیزات لیزر، نیمه هادی |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور ویبره فرکانس بالا 25 ولت برای رباتهای آندوسکوپی
| نوع موتور: | موتورهای ویبره |
|---|---|
| نیروی اوج: | 20.5 N |
| اندازه: | 10mm x 10mm x 3mm |
74mm عرض سرعت بالا ارتعاشات تخت خطی موتورهای کویل صدا برای CNC ابزار ماشین آلات 12.3N نیروی مداوم
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
موتور VCM خطی فریکونسی بالا که برای ربات های خودکار استفاده می شود
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |
| نوع: | میکرو موتور |
کیفیت خوب و دقت بالا موتور کویل صوتی سفارشی سازی حرفه ای
| Batch Number: | YET-YQDJ13 |
|---|---|
| Cost: | Low |
| Force: | High |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator که به صورت یک قطعه از یک قطعه از یک قطعه از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک ق
| ولتاژ (v): | 26.9 |
|---|---|
| قدرت خروجی: | TBD |
| استفاده: | قایق، ماشین، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |
موتورهای سر و صدا خطی سری VCAB برای تجهیزات بازرسی دقیق
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن: | 177 گرم |
294N 50mm ضربه مغناطیسی موتور صدا کویل موتور سرعت بالا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای الکتریکی با شتاب بالا و جرم کم و حرکت کنترلر کویل مینی فلت
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه ن |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور الکتریکی کم انژکتور خطی موتور کویل صوتی با پاسخ بالا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |

