همه محصولات
کلید واژه ها [ robot direct drive linear motor ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
عملگر سیمپیچ صوتی خطی فشرده با پاسخ سریع برای اتوماسیون و رباتیک
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0436-0187-00A |
| وزن (گرم): | 648 |
Hiah Performance Linear Voice Coil Actuator برای وظایف دقیق اتوماسیون صنعتی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0105-0164-00A |
| وزن (گرم): | 150 |
موتور خطی صدا با دقت بالا برای اتوماسیون نیمه هادی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0059-00A |
| وزن (گرم): | 43 |
اکتواتور کویل صوتی خطی با پاسخ بالا برای بازرسی وافرهای نیمه هادی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0075-00A |
| وزن (گرم): | 38.6 |
2.6N محرک عملکرد بالا محرک سرعت بالا با پارامترهای کنترل پیشرفته
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

