همه محصولات
کلید واژه ها [ robot direct drive linear motor ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
سیستم های اتوماسیون VCM Voice Coil Motor Micro Motor برای سیستم حمل و نقل
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
|---|---|
| نوع: | میکرو موتور |
| گشتاور: | درخواست ها |
ماژول موتور پیچ صدا با دقت بالا خط خطی پیچ صدا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور خطی صدا با فرکانس بالا با محرک خطی خطی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی |
| نوع: | میکرو موتور |
حرکات محور مستطیل X-Y برای نیمه هادی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
ماژول های موتور کویل صوتی ضربه کوتاه حلقه بسته Servo خطی حرکت مرحله برای ماشین CNC
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور پیچ صدا با فرکانس بالا با دقت بالا برای کار با شیر
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| نوع: | سروو موتور |
| فرکانس: | 50/60 هرتز |
موتور چرخ دار 90 درجه با دقت بالا برای سیستم های اسکن
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل: | VARS0017-090-00A |
| سرعت: | سرعت متغیر |
موتور تنفسی موتور بازخورد خفشی 2.5A VCM Voice Coil Actuator
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور کویل صوتی VCM با دقت بالا برای کاربردهای بازرسی سه بعدی
| سکته مغزی: | 6.4 میلی متر |
|---|---|
| مدل: | VCAR0007-0064-00A |
| نیروی اوج: | 7.8N |
مایکرو خطی صدا کویل موتور درایو آکتواتور میله برای Cnc جوشکاری ربات بازو لیزر برش
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| کموتاسیون: | قلم مو |
| شماره مدل: | VCAB0022-0448-00A |

