همه محصولات
موتور VCM با وضوح پایین موتور سرکه صوتی استوانه ای با بازوی رباتیک
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور سیمپیچ صوتی میکرو با دقت بالا برای تجهیزات تست
| سکته مغزی: | 6.2 میلی متر |
|---|---|
| مدل: | VCAR0015-0062-00A |
| نیروی اوج: | 15N |
4.9A موتور کویل صدای کوچک بدون آهن VCM اکتواتور ویژگی های قدرت خوب
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای کم سر و صدا سبک وزن سری VCAR برای صنعت نیمه هادی
| سکته: | کوتاه |
|---|---|
| نوع کویل: | چند لایه |
| قطعنامه: | بالا |
فرکانس بالا و قابلیت اطمینان بالا چند لایه Vcm Voice Coil Motor
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
|---|---|
| زور: | بالا |
| جریان: | کم |
موتور خطی صدا با دقت بالا برای اتوماسیون نیمه هادی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0059-00A |
| وزن (گرم): | 43 |
موتور سیمپیچ صوتی خطی با دقت پاسخ بالا برای کنترل ریزحرکت نیمهرسانا
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0262-0112-00A |
| وزن (گرم): | 285 |
موتورهای سر و صدا خطی سری VCAB برای تجهیزات بازرسی دقیق
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن: | 177 گرم |
عامل کویل صوتی خطی با سرعت بالا برای سیستم های فوکوس خودکار لنز نوری
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0436-0187-00A |
| وزن (گرم): | 648 |

