همه محصولات
موتور سیمپیچ صوتی خطی با نویز کم و پایداری بالا برای اسکنرهای پزشکی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن (گرم): | 177 |
Hiah Performance Linear Voice Coil Actuator برای وظایف دقیق اتوماسیون صنعتی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0105-0164-00A |
| وزن (گرم): | 150 |
موتورهای کوچک VCM Voice Coil برای حرکت فرکانس بالا برای موقعیت دقیق خودکار
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری، تجهیزات لیزر، نیمه هادی |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای کویل صوتی خطی مایکروسیلندری برای ارتعاش مراحل میکروسکوپ
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| وزن: | 45.2g |
| شماره مدل: | VCAR0087-0062-00A |
موتور موتور ولتاژ صدا VCM با پاسخ بالا برای پلت فرم میکروسکوپ ارتعاش
| نوع: | موتور سیم پیچ صدای خطی |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAR0014-0250-00A |
| اوج نیروی: | 14N |
موتورهای سر و صدا VCM با دقت بالا برای سیستم های نوری
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
|---|---|
| سر و صدا: | کم |
| وزن: | 20 گرم |
موتورهای VCM با وضوح بالا با موقعیت دقیق برای دستگاه های پزشکی
| سکته: | 6.4 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | کوچک |
| قطعنامه: | بالا |
37 میلی متری استروک استوانه ای VCM Voice Coil Actuator مینیاتوری Voice Coil Motor
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، میکروسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی، پروژه نوری، تجهیزات لیزری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور کویل صوتی VCM با سرعت بالا برای دستگاه فوتولیتوگرافی در تولید نیمه هادی
| سکته کامل: | 25 میلی متر |
|---|---|
| وزن: | 35 گرم |
| حداکثر ولتاژ: | 26.5 ولت |
سرعت بالا و وزن کم موتور خطی برای ربات صنعتی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | میکرو موتور |

