همه محصولات
موتور کویل صوتی مایکرو روتاری با تورک بالا برای ماژول های محرک مشترک ربات صنعتی
| محافظت از ویژگی: | کاملاً محصور |
|---|---|
| مدل محصول: | VARS0077-020-00A |
| گشتاور اوج: | 0.77N.m |
موتور کویل صوتی چرخشی کوچک با سرعت بالا برای تجهیزات فوکوس خودکار لنز نوری
| وزن: | 350 گرم |
|---|---|
| طول: | 169 میلی متر |
| ولتاژ: | 26 ولت |
محرک سیم پیچ صدای خطی بدون اصطکاک و طول عمر برای ابزار دقیق پزشکی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0035-0105-00A |
| وزن (گرم): | 91 |
عملگر سیمپیچ صوتی خطی فشرده با پاسخ سریع برای اتوماسیون و رباتیک
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0436-0187-00A |
| وزن (گرم): | 648 |
24 ولت موتور کویل خطی صدا با پاسخ بالا برای مونتاژ الکترونیک 3C
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0033-0099-00A |
| وزن (گرم): | 5.87 |
اکتواتور کویل صوتی خطی با پاسخ بالا برای بازرسی وافرهای نیمه هادی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0075-00A |
| وزن (گرم): | 38.6 |
موتور پیچ صدا چرخشی با دقت بالا برای آزمایش تراشه و دستگاه
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Voltage: | 25.8V |
موتور پیچ صدا چرخشی با دقت بالا برای تغذیه انبوه میکرو نیمه هادی
| وزن: | 50.4 گرم |
|---|---|
| طول: | 75 میلی متر |
| ولتاژ: | 6.3 ولت |
موتور کویل صدای چرخش فرکانس بالا که برای بسته بندی تراشه استفاده می شود
| وزن: | 66 گرم |
|---|---|
| طول: | 75 میلی متر |
| ولتاژ: | 6.7 ولت |
موتور کویل صوتی چرخش میکرو با دقت بالا که برای تراز وفر استفاده می شود
| وزن: | 21.5 گرم |
|---|---|
| طول: | 60 میلی متر |
| ولتاژ: | 15.5 ولت |

