همه محصولات
کلید واژه ها [ high precision linear voice coil motor ] همخوانی داشتن 226 محصولات.
موتور کویل صوتی خطی با دقت موقعیت گذاری بالا برای سیستم های انتخاب و مکان
| سطح سر و صدا: | کم |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | بالا |
| محدوده ولتاژ: | 24.3V |
2500N موتور خطی کویل صوتی مصرف کم برق حرکت مغناطیس کویل صوتی
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
موتورهای سر و صدا خطی سری VCAB برای تجهیزات بازرسی دقیق
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن: | 177 گرم |
ماژول موتور سیم پیچ خطی الکترومغناطیسی برای ماشین های برش لیزر صفحه نازک
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل: | VCAH0040-0240-00A |
| سکته کامل: | ۲۴ میلی متر |
Hiah Performance Linear Voice Coil Actuator برای وظایف دقیق اتوماسیون صنعتی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0105-0164-00A |
| وزن (گرم): | 150 |
Hiah استقرار خطی موتور کویل صدا برای سیستم های تمرکز خودکار دوربین با سرعت بالا
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0040-00A |
| وزن (گرم): | 46.5 |
مینی خطی صدا کویل اکتواتور دقیق بالا نوع تخت هوافضا موتور صدا کویل
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه ن |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای الکتریکی DC فلت
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
|---|---|
| نوع: | میکرو موتور |
| گشتاور: | درخواست ها |
پلت فرم خطی ریز برای سیستم های تمرکز خودکار
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |

