همه محصولات
کلید واژه ها [ high precision linear voice coil motor ] همخوانی داشتن 226 محصولات.
موتورهای VCM با وضوح بالا با موقعیت دقیق برای دستگاه های پزشکی
| سکته: | 6.4 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | کوچک |
| قطعنامه: | بالا |
موتور چرخنده صدا با گشتاور بالا موتور الکترومغناطیسی کوچک برای کنترل کننده پرواز
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور سرعتی چرخدار صدا VCM 54g چرخش با دقت 0.05mm
| زندگی: | 10000 ساعت |
|---|---|
| اندازه: | 50*50*50 میلی متر |
| دقت: | 0.05 میلی متر |
عامل کویل صوتی خطی با سرعت بالا برای سیستم های فوکوس خودکار لنز نوری
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0436-0187-00A |
| وزن (گرم): | 648 |
موتور کویل صوتی چرخشی کوچک با دقت بالا برای آینه ها طراحی کم سر و صدا
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| مدل محصول: | VARS0706-014-00A |
| حداکثر گشتاور: | 7.1N.m |
7.2mm کامل خانه صدا کویل اکتواتور خطی صدا کویل موتور محرک خطی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
12 ضربه موتور خطی کویل صوتی تکرار پذیری بالا میکرو کویل صوتی
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
مایکرو خطی صدا کویل موتور درایو آکتواتور میله برای Cnc جوشکاری ربات بازو لیزر برش
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| کموتاسیون: | قلم مو |
| شماره مدل: | VCAB0022-0448-00A |
موتورهای کویل صوتی خطی مایکروسیلندری برای ارتعاش مراحل میکروسکوپ
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| وزن: | 45.2g |
| شماره مدل: | VCAR0087-0062-00A |
صنعت نیمه هادی دستیابی به دقیقیت بالا Micro Linear Voice Coil Actuator
| مدل محصول: | VCAP0020-0068-00A |
|---|---|
| نیروی مستمر: | 5.3N |
| وزن: | نور |

