همه محصولات
کلید واژه ها [ high precision linear voice coil motor ] همخوانی داشتن 226 محصولات.
موتورهای کویل صوتی خطی محوری کوچک با دقت بالا برای برش لیزر
| نوع محصول: | موتور سیم پیچ صدای خطی |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی |
| قطعنامه: | بالا |
موتور سیمپیچ صوتی خطی با دقت پاسخ بالا برای کنترل ریزحرکت نیمهرسانا
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0262-0112-00A |
| وزن (گرم): | 285 |
موتور خطی صدا با دقت بالا سری VCAB برای سر و صدای کم و عملکرد صاف
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
موتور خطی صدا با دقت بالا موتور بدون برس مستقیم با میله
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور VCM صوتی با دقت بالا، مغناطیس دائمی، موتور مینی کم سر و صدا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری، تجهیزات لیزر |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور کویل صوتی خطی با سرعت بالا موتور کوچک با حرکت بالا برای چاپ سه بعدی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، میکروسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای کویل صوتی خطی مسطح بدون هسته با دقت بالا برای صنعت ابزار ماشین آلات کوچک
| خروجی نیرو: | تا 500 نیوتن |
|---|---|
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
| بندر: | شانگهای |
موتور کویل صوتی خطی مایکرو با دقت بالا برای برش لیزر نیمه هادی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAP0030-0200-00A |
| اوج نیروی: | 30N |
موتورهای سر و صدا VCM با دقت بالا برای سیستم های نوری
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
|---|---|
| سر و صدا: | کم |
| وزن: | 20 گرم |
موتورهای کویل صدا خطی با فرکانس بالا برای کاربردهای نیمه هادی
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Resolution: | High |

