همه محصولات
کلید واژه ها [ high precision linear voice coil motor ] همخوانی داشتن 226 محصولات.
موتور چرخش دقیق صدا، موتور ریز خطی برای تجهیزات اتوماسیون
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، خودرو، پزشکی، نیمه هادی، هوافضا، کنترل سوپاپ، پلت فرم ارتعاش و صنعت اتوماسیون. |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور سیمپیچ صوتی چرخشی با موقعیتیابی دقیق میکرو برای بازوهای رباتیک
| وزن: | 21.5 گرم |
|---|---|
| طول: | 60 میلی متر |
| ولتاژ: | 15.5 ولت |
آزمایش دقیق موتور سیم پیچ صدا، نوع خروجی فرکانس بالا، محرک سیم پیچ صدا
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
موتور کویل صوتی VCM با دقت بالا برای کاربردهای بازرسی سه بعدی
| سکته مغزی: | 6.4 میلی متر |
|---|---|
| مدل: | VCAR0007-0064-00A |
| نیروی اوج: | 7.8N |
طول ضربه 75mm موتور خطی اکتور آلومینیوم آلیاژ خطی موتور کویل صدا
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
4.9A محرک خطی صدا در حال حاضر با سرعت بالا محرک خطی فشرده
| Peak force: | 65N |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
اکتواتور کویل صوتی خطی با پاسخ بالا برای بازرسی وافرهای نیمه هادی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0075-00A |
| وزن (گرم): | 38.6 |
اجاق دهنده خطی کمپکت و سرعت بالا موتور Vcm
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
زمان پاسخ کوتاه ماژول های موتور کویل صوتی مرحله موقعیت خطی دقیق بالا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای ریتاری صدا با دقت موقعیت بالا برای تولید نیمه هادی
| نام: | موتور کویل صوتی دوار |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| سر و صدا: | کم |

