همه محصولات
کلید واژه ها [ high precision linear voice coil motor ] همخوانی داشتن 226 محصولات.
موتور سیم پیچ صوتی خطی با پاسخ فرکانس بالا برای تولید الکترونیک 3C
| ضمانت: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن (گرم): | 177 |
24 ولت موتور کویل خطی صدا با پاسخ بالا برای مونتاژ الکترونیک 3C
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0033-0099-00A |
| وزن (گرم): | 5.87 |
موتور سیمپیچ صوتی خطی با نویز کم و پایداری بالا برای اسکنرهای پزشکی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن (گرم): | 177 |
موتور کویل صوتی خطی با واکنش فرکانس بالا بدون اثر Cogging برای کنترل شیر
| ساخت و ساز: | آهنربای دائمی |
|---|---|
| کموتاسیون: | قلم مو |
| مدل محصول: | VCAB0015-0062-00A |
موتور کویل صدا خطی با فریکونسی بالا با میله برای سیستم های نوری
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موقعیت دادن با دقت بالا و واکنش بالا موتور چرخش صدا برای اسکن نوری
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| درخواست: | محصول اتوماتیک |
| ولتاژ: | 6.7 ولت |
موتور خطی با سرعت بالا و با دقت بالا
| نوع محصول: | موتور کویل صوتی خطی با شفت |
|---|---|
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
| طول سکته مغزی: | 12 میلی متر |
موتور خطی 19 میلی متری با کیفیت بالا 29 ولت موتور DC
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
|---|---|
| محدوده فعلی: | 4.9A |
| قطعنامه: | بالا |
محرک خطی با قدرت بالا خطی با تکرار بالا خطی با صدا
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | بالا |
| خطی بودن: | بالا |
موتور آهنربا دائمی XY موتور خطی صدای کویل دقیق
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه ن |
| نوع: | میکرو موتور |

