همه محصولات
کلید واژه ها [ high precision linear voice coil motor ] همخوانی داشتن 226 محصولات.
موتورهای خطی با سرعتی بالا برای رانندگان بازوی رباتیک صنعتی
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| شماره مدل: | VCAS0013-0343-00A |
| روش کنترل: | الکترونیکی |
موتورهای خط خطی با سر و صدای سبک با خطی بودن بالا با سر و صدای کم برای صنعت اتوماسیون
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
موتور کویل صوتی میکروسیلندری با شتاب بالا موتور هدایت مستقیم مورد استفاده در روبات ها
| بسته بندی: | بسته بندی کارتن |
|---|---|
| سکته: | کوتاه |
| جریان: | کم |
شور کم عملکرد بالا اکتواتور خطی موتور کویل صدا برای کمک های اولیه پزشکی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | سروو موتور |
فرکانس بالا و قابلیت اطمینان بالا چند لایه Vcm Voice Coil Motor
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
|---|---|
| زور: | بالا |
| جریان: | کم |
موتورهای سرعتی خطی سرعت بالا موتورهای سرعتی چرخش صدا برای نصب کننده ها
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
|---|---|
| شماره مدل: | VARS0706-014-00A |
| حداکثر سفر (میلی متر): | 14 |
موقعیت بسیار دقیق زاویه معلق موتورهای چرخشی کویل صدا برای آینه های سریع
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم |
|---|---|
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
| مدل محصول: | VARS0022-032-00A |
موتورهای کویل صوتی سری VCAR با فرکانس بالا برای تصویربرداری پزشکی
| سکته مغزی: | 56.3 میلی متر |
|---|---|
| مدل: | VCAR0087-0563-00A |
| نیروی اوج: | 87N |
موتور کویل صوتی چرخشی کوچک با سرعت بالا برای تجهیزات فوکوس خودکار لنز نوری
| وزن: | 350 گرم |
|---|---|
| طول: | 169 میلی متر |
| ولتاژ: | 26 ولت |

