همه محصولات
کلید واژه ها [ high speed linear voice coil actuator ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
2500N موتور خطی کویل صدا 6.2mm طول ضربه موتورهای DC خطی
| خروجی نیرو: | بالا |
|---|---|
| قطعنامه: | بالا |
| قدرت نامی: | 2500 نیوتن |
طول ضربه 75mm موتور خطی اکتور آلومینیوم آلیاژ خطی موتور کویل صدا
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
موتورهای VCM با وضوح بالا با موقعیت دقیق برای دستگاه های پزشکی
| سکته: | 6.4 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | کوچک |
| قطعنامه: | بالا |
موقعیت دادن با دقت بالا و واکنش بالا موتور چرخش صدا برای اسکن نوری
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| درخواست: | محصول اتوماتیک |
| ولتاژ: | 6.7 ولت |
High Acceleration Hollow Core Motor Voice Coil Actuator For Optical Focusing
| مادی: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAD0120-0200-00A |
| تخفیف: | قلم مو |
موتور VCM صوتی با دقت بالا، مغناطیس دائمی، موتور مینی کم سر و صدا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری، تجهیزات لیزر |
| نوع: | میکرو موتور |
حساسیت بالا به طور کامل در خانه صدا کویل اکتور وزن سبک VCM صدا کویل موتور
| وزن: | نور |
|---|---|
| طول عمر: | 100 میلیون بار |
| شماره دسته: | YET-YQDJ64 |
کارگروه صداي کاملاً سفارشي با فرکانس بالا
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
4.9A محرک خطی صدا در حال حاضر با سرعت بالا محرک خطی فشرده
| Peak force: | 65N |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
آزمایش دقیق موتور سیم پیچ صدا، نوع خروجی فرکانس بالا، محرک سیم پیچ صدا
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |

