همه محصولات
کلید واژه ها [ high speed linear voice coil actuator ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
دقت موقعیت گذاری بالا خطی کویل صوتی کامپکت خطی موتور کویل صوتی
| Operating Temperature: | Wide |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Stroke Length: | 4mm |
موتور خطی 19 میلی متری با کیفیت بالا 29 ولت موتور DC
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
|---|---|
| محدوده فعلی: | 4.9A |
| قطعنامه: | بالا |
محرک خط رنگی مستطیل صدا محرک مقناطیس دائمی با شتاب بالا
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
42.7 محدوده ولتاژ خطی کویل صوتی خطی با دقت بالا
| Force Output: | High |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Voltage Range: | 42.7 |
ماژول موتور سیم پیچ خطی الکترومغناطیسی برای ماشین های برش لیزر صفحه نازک
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل: | VCAH0040-0240-00A |
| سکته کامل: | ۲۴ میلی متر |
موتور آهنربا دائمی XY موتور خطی صدای کویل دقیق
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه ن |
| نوع: | میکرو موتور |
سرعت بالا به طور کامل محوطه سازی صدا کویل اکتواتور موقعیت دقیق بالا موتور کویل صدا
| Continuous Force: | 4.2N |
|---|---|
| Product Name: | Fully House Voice Coil Actuator |
| Voltage: | 26.6V |
2500N موتور خطی کویل صوتی مصرف کم برق حرکت مغناطیس کویل صوتی
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
موتور سیمپیچ صوتی خطی با دقت پاسخ بالا برای کنترل ریزحرکت نیمهرسانا
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0262-0112-00A |
| وزن (گرم): | 285 |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator که به صورت یک قطعه از یک قطعه از یک قطعه از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک قطعه دیگر از یک ق
| ولتاژ (v): | 26.9 |
|---|---|
| قدرت خروجی: | TBD |
| استفاده: | قایق، ماشین، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |

