همه محصولات
کلید واژه ها [ high speed linear voice coil actuator ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
Hiah Performance Linear Voice Coil Actuator برای وظایف دقیق اتوماسیون صنعتی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0105-0164-00A |
| وزن (گرم): | 150 |
XY محور خطی صدا کویل اکتواتور موتورهای مسطح برای صنعت ابزار ماشین آلات میکرو
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل: | VCAP0030-0200-00A |
| استفاده: | قایق، ماشین، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
موتور خطی صدا با دقت بالا برای اتوماسیون نیمه هادی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0059-00A |
| وزن (گرم): | 43 |
نیروی بالا 6.8mm خطی ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ بلند مدت
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
موتور سرعتی VCM با کویل صوتی موتور کوچک بدون هسته با صدا کم قابلیت اطمینان بالا
| ولتاژ: | 44.9 ولت |
|---|---|
| جریان: | کم |
| هزینه: | کم |
12 ضربه موتور خطی کویل صوتی تکرار پذیری بالا میکرو کویل صوتی
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
کارگردانی کویل صدای چرخشی با دقت بالا 20 درجه ضربه حرکت کویل کارگردانی
| سر و صدا: | کم |
|---|---|
| قدرت: | 2 وات |
| گشتاور: | 0.77N.m |
سرعت بالا موتور چرخش ولگرد صوتی نوسان متقابل ولگرد صوتی موتور VCM
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ونتیلاتور پزشکی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
دقت موقعیت بالا و موقعیت دقیق موتور خطی کویل صدا
| Resolution: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
موتور سرعتی چرخدار صدا VCM 54g چرخش با دقت 0.05mm
| زندگی: | 10000 ساعت |
|---|---|
| اندازه: | 50*50*50 میلی متر |
| دقت: | 0.05 میلی متر |

