همه محصولات
کلید واژه ها [ high speed linear voice coil actuator ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
مایکرو خطی صدا کویل موتور درایو آکتواتور میله برای Cnc جوشکاری ربات بازو لیزر برش
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| کموتاسیون: | قلم مو |
| شماره مدل: | VCAB0022-0448-00A |
به آرامی صدا کویل کنترلر VCM قدرت بالا مینی فلات سرو موتور عمر طولانی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، ربات، پهپاد، دستگاه تنفس مصنوعی، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ |
| نوع: | سروو موتور |
موتور سیم پیچ خطی ثابت موتور نوسان میکرو موتور برای جمع آوری داده های اینورتر
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، ربات، پهپاد، دستگاه تنفس مصنوعی، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ |
| نوع: | سروو موتور |
موتور 0.22N.m چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار برای صنایع صنعتی
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| ولتاژ: | 15.5 ولت |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
ماژول موتور کویل صوتی با فرکانس پاسخ بالا برای بخش صنعتی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای DC با دقت بالا و موتورهای کویل صوتی برای سیستم های قطعات مکانیکی
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
|---|---|
| تایپ کنید: | میکرو موتور |
| گشتاور: | درخواست ها |
موتور خطی با دقت بالا محرک مستطیل نوع خطی موتور کویل صوتی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| نوع: | سروو موتور |
| فرکانس: | 50 |
7.2mm کامل خانه صدا کویل اکتواتور خطی صدا کویل موتور محرک خطی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه نوری |
| نوع: | میکرو موتور |
محرک خطی با سرعت بالا VCAS سری کم سر و صدا Micro Voice Coil Actuator
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Stroke Length: | 34mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
تجهیزات آزمایش پزشکی به طور کامل در خانه صدا کویل اکتواتور فرکانس بالا موتور کویل صدا
| استفاده: | قایق، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، آندوسکوپ، ربات، ونتیلاتورهای پزشکی |
|---|---|
| نوع: | میکرو موتور |
| گشتاور: | درخواست ها |

