همه محصولات
کلید واژه ها [ high speed linear voice coil actuator ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
24 ولت موتور کویل خطی صدا با پاسخ بالا برای مونتاژ الکترونیک 3C
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0033-0099-00A |
| وزن (گرم): | 5.87 |
Hiah استقرار خطی موتور کویل صدا برای سیستم های تمرکز خودکار دوربین با سرعت بالا
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0044-0040-00A |
| وزن (گرم): | 46.5 |
موتورهای کویل صوتی خطی محوری کوچک با دقت بالا برای برش لیزر
| نوع محصول: | موتور سیم پیچ صدای خطی |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی |
| قطعنامه: | بالا |
موتورهای سر و صدا خطی سری VCAB برای تجهیزات بازرسی دقیق
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن: | 177 گرم |
شور کم عملکرد بالا اکتواتور خطی موتور کویل صدا برای کمک های اولیه پزشکی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک، لنز نوری |
| نوع: | سروو موتور |
موتورهای سرعتی خطی سرعت بالا موتورهای سرعتی چرخش صدا برای نصب کننده ها
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
|---|---|
| شماره مدل: | VARS0706-014-00A |
| حداکثر سفر (میلی متر): | 14 |
6N Peak Force Linear Electric Actuator با دقت موقعیت گذاری بالا
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
موتور کویل صوتی خطی مایکرو با دقت بالا برای برش لیزر نیمه هادی
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAP0030-0200-00A |
| اوج نیروی: | 30N |
موتور خطی موتور خطی برای صنعت نیمه هادی
| ماده: | مینی موتورهای الکتریکی |
|---|---|
| شماره مدل: | VCAS0013-0343-00A |
| سکته کامل: | 34.3 میلی متر |
کم سر و صدا کمپکت صدا کویل خطی اکتور کوچک صدا کویل اکتور
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Size: | Compact |

