همه محصولات
کلید واژه ها [ high speed linear voice coil actuator ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
موتور ولول صدا VCM برای کنترل شیر
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
| نوع: | میکرو موتور |
موتورهای خطی با سرعت بالا و دقت بالا برای ماشین های اتصال سیم
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| اوج نیروی: | 33N |
| روش فعال سازی: | کپسول صدا |
موتورهای خطی صدا با دقت بالا برای تجهیزات نیمه هادی
| سطح سر و صدا: | کم |
|---|---|
| کلمات کلیدی: | موتورهای DC الکتریکی |
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
موتورهای خطی با سرعتی بالا برای رانندگان بازوی رباتیک صنعتی
| محافظت از ویژگی: | کاملا محصور |
|---|---|
| شماره مدل: | VCAS0013-0343-00A |
| روش کنترل: | الکترونیکی |
موتور خطی صدا با دقت بالا و کم سر و صدا VCAH
| خروجی نیرو: | بالا |
|---|---|
| قدرت نامی: | 2500 نیوتن |
| محدوده فعلی: | 4.2A |
موتور ولگرد صوتی VCM با پاسخ بالا و دقت موقعیت گذاری بالا ولگرد صوتی
| وزن: | نور |
|---|---|
| قدرت: | 2500 نیوتن |
| ولتاژ: | دی سی |
فرکانس بالا موتور سرعتی چرخش صدای کویل برای تمرکز لیزر
| سرعت: | سرعت بالا |
|---|---|
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
| گشتاور پیوسته: | 0.1 نیوتن متر |
موتورهای خطی کوچک برای صنعت ابزار ماشین آلات کوچک
| تضمین: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| استفاده: | قایق، ماشین، دوچرخه برقی، لوازم خانگی، پهپاد، چاپ سه بعدی، میکروسکوپ، ربات، هواکش های پزشکی، پروژه ن |
| نوع: | میکرو موتور |
موتور سیم پیچ صوتی خطی با پاسخ فرکانس بالا برای تولید الکترونیک 3C
| ضمانت: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0087-0563-00A |
| وزن (گرم): | 177 |

