همه محصولات
کلید واژه ها [ high speed linear voice coil actuator ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
24 ولت خطی ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
محرک خطی با قدرت بالا خطی با تکرار بالا خطی با صدا
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | بالا |
| خطی بودن: | بالا |
عملگر سیمپیچ صوتی خطی فشرده با پاسخ سریع برای اتوماسیون و رباتیک
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0436-0187-00A |
| وزن (گرم): | 648 |
موتور خطی با سرعت بالا و با دقت بالا
| نوع محصول: | موتور کویل صوتی خطی با شفت |
|---|---|
| دقت موقعیت یابی: | بالا |
| طول سکته مغزی: | 12 میلی متر |
موتور خطی با کیفیت بالا با سیم کشی برای اتوماسیون صنعتی
| نوع محصول: | موتور کویل صوتی خطی با شفت |
|---|---|
| تکرار: | بالا |
| سرعت نامی: | 100 هرتز (RPM) |
محرک سیم پیچ صدای خطی بدون اصطکاک و طول عمر برای ابزار دقیق پزشکی
| گارانتی: | 3 ماه - 1 سال |
|---|---|
| مدل محصول: | VCAB0035-0105-00A |
| وزن (گرم): | 91 |
موتورهای خطی با وضوح بالا با قدرت خروجی بالا برای صنعت اتوماسیون
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
اجاق دهنده خطی کمپکت و سرعت بالا موتور Vcm
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
16mm ضربه خطی صدا کویل محرک VCAP سری خطی صدا کویل موتور
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
X-Y Motion Flat Type Linear Voice Coil Actuator Low Noise Micro Voice Coil Actuator با حرکت کم و با صدای کم
| استفاده: | قایق، خودرو، پهپاد، ربات، ماسک پزشکی، میکروسکوپ، اپتیک |
|---|---|
| نوع: | سروو موتور |
| ساخت و ساز: | آهنربای دائمی |

